Kollégiumi jelentkezés és felvételi eljárás a 2014/15-ös tanévre, az Óbudai Egyetem leendő hallgatói részére

Beküldve: 2014. júl. 4., péntek, 10.15.00 CEST (1627 napja)

Segédlet a szociális helyzet igazolásaihoz az eszoctam.hok.uni-obuda.hu oldal Rendszeres Szociális Ösztöndíj bekezdésében, vagy az eszoctam.hok.uni-obuda.hu/letoltesek Segédlet igazolások beszerzéséhez linken található.

A 2014/15-ös tanévre történő kollégiumi jelentkezés és felvételi eljárás részletes időütemterve

A hallgatók részére rendelkezésre álló kollégiumi férőhelyek a 2014/2015-ös tanévben

A fent meghirdetett felvételi eljárásban az a (leendő ÓE) hallgató vehet részt, aki még nem rendelkezik lezárt aktív félévvel a 2014. szeptemberében induló képzésén (tehát szeptembertől elsős - gólya, illetve 2 passzív félévvel kezdett), vagy keresztfélévesként, 2014. februárjában kezdte meg tanulmányait az aktuális képzésén.