I. fokú kollégiumi felvételi határozatok a 2015/16-os tanévre, az Óbudai Egyetem leendő hallgatói részére

Beküldve: 2015. aug. 17., hétfő, 14.00.00 CEST (1218 napja)

A kollégiumi felvételi eljárás határozatait minden jelentkező megkapta Neptun-üzenetben, valamint a Neptunban megadott e-mail címére.

A felvételi eljárás során szerezett pontszámok itt tekinthetőek meg: Budapest

Székesfehérváron minden jelentkező az általa elsőként megjelölt kollégiumba nyert felvételt.

Az idei ponthatárok a következőképp alakultak (azonos összpontszám esetén a kollégiumi szociális pontszám dönt):

A 2015/16-os, gólya felvételi ponthatárok kollégiumonként és nemenként:
Kollégiumfiúklányok
Bánki Donát Kollégium:39 pont és 12 koll. szocpont36 pont és 16 koll. szocpont
ELTE Nagytétényi úti kollégiuma:nem  volt  fiúhelynem  volt  lányhely
Hotel@BMF Diákotthon:33 pont33 pont
Kiss Árpád Kollégium:43 pont és 23 koll. szocpont28 pont és 7 koll. szocpont
Terminus Hotel:24 pont26 pont

INFORMÁCIÓK:

A határozatok tartalmaznak minden szükséges további információt.

Fellebbezési határidő: 2015. augusztus 24., 12:00.

Kizárólag az elutasított hallgatók fellebbezhetnek, a felvett hallgatók nem! A fellebbezés egy méltányossági alapon történő, II. fokú elbírálást jelent.

A fellebbezés módja: Méltányossági kérelem küldése a felveteli.bp@koll.uni-obuda.hu.

A fellebbezés szükséges tartalma:

• név
  • Neptun-kód
  • az összes elfogadható kollégium neve (ha eltér a jelentkezésnél megjelölt sorrendtől)
  • rövid, méltányolható indok (legfeljebb 1000 karakter, a levél törzsében, esetleg doc, docx formátumban csatolva).

Lemondási határidő: 2015. augusztus 28., 12:00

Fenti határidő után beérkezett lemondás esetén a szeptemberi kollégiumi térítési díjat ki kell írnunk a hallgató részére!

Egyéb:

A kollégiumi várólistára bármikor lehet jelentkezni a felveteli.bp@koll.uni-obuda.hu, illetve a felveteli.szfv@koll.uni-obuda.hu címeken, telephelytől függően, de a II. fokon is elutasított hallgatók automatikusan felkerülnek rá.