HÖOK mentorprogram

Beküldve: 2015. szept. 2., szerda, 09.15.00 CEST (750 napja)
Esemény honlapja:
hook.hu/mentor
Jelentkezési határidő:
2015-09-18

Kedves Gólyák!

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani a HÖOK mentorprogramot

Hogy mi is ez a program?

A program célja hogy minden a programba regisztrált gólya mellé egy felsőbb éves hallgatót (mentort) rendeljen, akinek az a feladata, hogy segítséget nyújtson számára az egyetemi élet során felmerülő problémák megoldásában. Legyen ez a tárgyakkal, vagy akár a közösségi élettel kapcsolatos.

Miért is éri meg? Mennyibe kerül? Milyen kötelezettségekkel jár?

• A program minden regisztráltnak ingyenes!
  • Kötelezettséggel nem jár, viszont lehetőség számotokra.
  • A tanév során mindig tudtok a mentorotoktól kérdezni, segítséget, tanácsot kérni, aki tudásához mérten áll rendelkezésetekre.
  • Lehetőségetek van az év során megrendezésre kerülő eseményeken (kalandpark, grillezés, bowling, karaoke est, biliárd, adventi kreatívkodás, régiós- és országos találkozók, stb.) ahol a többi egyetem mentoraival, és mentoráltjaival találkozhattok. Ezeken az eseményeken természetesen nem kötelező megjelenni, ha nincs rá időd.

Ha bármi kérdésed lenne keresd a kari mentorokat, vagy az egyetem mentorprogramjának facebook csoportját:

Jelentkezés csak 2015. szeptember 18-ig lehetséges ezen a linken: mentor.hook.hu

Facebook csoport: fb.com/groups/650551925080971

Reméljük felkeltettük az érdeklődésedet!