Csókatábor 2015. - Kiss Árpád Kollégium

Beküldve: 2015. szept. 8., kedd, 08.00.00 CEST (744 napja)
2015-08-30 – 2015-09-02
Kiss Árpád Kollégium
flickr.com/photos/kissarpadkoll/albums/72157656270375574

A hagyományokhoz híven a Kiss Árpád Kollégium felsőbb éveseivel a regisztrációs hét minden délutánjára szerveztünk programot a kiss csókáknak. A rendezvényt idén is Csókatábornak neveztük el. Vasárnap mindenki sikeresen beköltözött, megtalálta a szobáját, megismerte szobatársait, majd este Erzsi néni (tagkollégiumi igazgató) tájékoztatója után ismerkedős estet tartottunk játékokkal, csapatzászló, induló készítéssel. Hétfőn városi vetélkedőre vittünk mindenkit. Megismertük a város különböző helyeit, az egyetem többi karának épületeit, minden állomást feladatokkal színesítettünk. Sorversenyeztünk az Amfiban, aprót gyűjtöttünk a Deák téren, újságot a Blahán, szelfiztünk a Kálvinon. A hosszú utat még egy hosszabb út követett egy 5 állomásos kocsmatúra keretein belül. Kedd délután az elsősök nagy részével a MüPába mentünk a Tanévnyitóra, míg az otthonmaradtak bográcsban főztek nekünk. Visszaérve mindenki elfogyasztotta a chilis bab adagját és egy kis chill után elindulhatott az éjszakai túra. Az erdőben lévő állomásokat mindenki nagyon élvezte és jókedvűen tért vissza mind a hat csapat. Szerda volt a záró nap, ami egyben a játszó nap nevet kapta. Összegyűjtöttünk pár iszogatás közben játszható játékot, amit a csapatokok a kollégium különböző területein játszottak. Az alkoholt nem fogyasztókra gondolva üdítőkről is gondoskodtunk, hogy mindenki meg tudja tölteni poharát. Az avatás és az eredményhirdetés után mindenki kicsinosította magát, fiúk inget, lányok ruhát húztak, és bevettünk egy szórakozóhelyet, ahol az egész csapat hatalmasat partyzott és másnap mindenki mesélt az estéről másiknak. A szórakozóhelyen a délután megtanult játékokat újra elővettük és még nagyobb odaadással játszottuk végig őket. Ennek is volt köszönhető a jó hangulat. Minden első éves és segítő nagyon jól érezte magát egész héten, kellőképpen beavattuk az újoncainkat a kollégium életébe és mindenki nagy zsongással várja az év elkövetkező programjait.