Beköltözés a Lébényi Pál Kollégiumban

Beküldve: 2015. szept. 15., kedd, 18.15.00 CEST (680 napja)
2015-08-30
Lébényi Pál Kollégium

A nyári szünidő után mindenki felüdülten kezd neki az újabb vagy első egyetemi szemeszterének, melyhez szorosan kapcsolódik a kollégiumi beköltözés is. A Lébényi Pál Kollégiumban 8 órai kezdettel megjelentek a beköltöztető vén diákok, akik közreműködésével kezdődhetett meg ez az esemény. Mindenkinek akadt tenni való: fényképezés a beléptető rendszerhez, az előre elkészített szobabeosztás alapján való tájékoztatás, a kollégiumi dolgozók munkájának megkönnyítése, vagy az elsősök koordinálása az épületben. Nagyon vártuk a szép számmal jelentkező elsőseinket, ami azt eredményezte, hogy majdnem telt házas lett szeretett kollégiumunk. Az este további részében az elsősöknek tájékoztatóval és Székesfehérvár nevezetességeinek bemutatására szolgáló kocsmatúrával kedveskedtünk. A programon minden rendben történt.

Mihályfi Dávid (Lébényi Pál Kollégium, TKollHÖK elnök)