ÓE sportpályázat, ÓE kulturális pályázat, Óbudai Egyetem Ösztöndíj

Beküldve: 2015. szept. 23., szerda, 08.50.00 CEST (788 napja)
Esemény honlapja:
palyazatok.hok.uni-obuda.hu/oldal/palyazatok

Kulturális pályázat

Az Óbudai Egyetem Kulturális Támogatásokat Elbíráló Bizottsága pályázatot hirdet kulturális tevékenységek szervezésére, különös tekintettel az egyetem keretei között a hallgatók részére szervezett illetve nyújtott: kulturális tevékenységre, rendezvényszervezésre, karrier,- életviteli-és tanulmányi tanácsadásra.

A pályázat célja, hogy segítséget nyújtson művészeti, kulturális célú öntevékeny csoportok számára programjaik megvalósításához, valamint lehetőséget kívánunk teremteni egyénihallgatók művészeti tevékenységéhez, bemutatkozásához. Továbbá cél a kulturális események: koncertek, múzeumok, színházi programok megtekintésével a művészeti ágak megismerésének támogatása.

A pályázat részletes kiírása: ÓE kulturális pályázat

Sportpályázat

Az Óbudai Egyetem Sporttámogatásokat Elbíráló Bizottsága pályázatot hirdet, hogy az egyetem segítséget nyújtson a hallgatói sporttevékenységekhez, valamint támogassa a sportrendezvények, versenyek rendezését, különös tekintettel az Óbudai Egyetem hallgatói csoportok, közösségek szervezett testnevelési oktatáson kívüli sportfoglalkozásaira.

A pályázat részletes kiírása: ÓE sportpályázat

Óbudai Egyetem Ösztöndíj

Az Óbudai Egyetem Rektora az Egyetemi Hallgatói Önkormányzattal egyetértésben – az Óbudai Egyetem hallgatói részére nyújtható támogatások és az általuk fizetendő díjak és térítések szabályzatának rendelkezései alapján – pályázatot ír ki azon hallgatóknak, akik a tantervi követelményeken túlmenő, kiemelkedő szakmai-, tudományos-, sport-, kulturális-, közéleti tevékenységet végeznek. Az ösztöndíjat a félévenként meghirdetett pályázat alapján öt hónapra lehet elnyerni.

A pályázat részletes kiírása: Óbudai Egyetem Ösztöndíj

Minden pályázat elérhető a következő, hivatalos oldalon: palyazatok.hok.uni-obuda.hu