Gólyakirándulás Zamárdiban - Bánki Donát Kollégium

Beküldve: 2015. szept. 29., kedd, 09.30.00 CEST (666 napja)
2015-09-18 – 2015-09-20
Óbudai Egyetem Üdülője, Zamárdi (Batthyány u. 56.)
flickr.com/photos/bankikoll/albums/72157659249895565

Hol volt, hol nem volt, 2015-ben is eljutottak legjobb gólya harcosaink az Óbudai Egyetem zamárdi üdülőjébe, hogy eme nemes helyen összemérjék tudásuk és képességeik legjavát. A gólyatábornak 3 bátor csapat vetemedett neki, hogy a feladatok sűrűjén keresztül egy remek társasággá érjenek. Érkezésünk után már el is kezdődtek a lovagi tornákhoz méltó próbák. A csapatok legnagyobb hősei mindent beleadva megütköztek a különböző sorversenyeken vagy éppen sörversenyeken, ám májuk mellet ügyességükre és eszükre is szükségük volt. Az ész próbájaként referenciának megemlítve egy teljesen üzemképes hajót kellet emlékeikből rekonstruálni. No, ezek mellet persze jutott idő az önfeledt szórakozásra akár hajnalig is. Mivel a Balaton nagyon közel volt ezért egy éjszakai fürdőzést is megejthettek, akiknek volt mersze. A második este végül kiderült, hogy melyik csapat hódította meg a legjobban a zsűri szívét. Amellett, hogy egy jó kikapcsolódás volt a hétköznapok fáradalmai ellen bónuszként mindenki megismerhette társait és így egy tök jó társaság jött létre, amely a jövőben az eddigi éveknél is talán több programon lehet túl a tanév végére.

Szabó-Olti Ferenc (TKollHÖK, PR és rendezvényfelelős)