Beküldve: 2015. nov. 4., szerda, 15.00.00 CET (630 napja)
Esemény helyszíne:
Bánki Donát Tagkollégium
Képgaléria:
flickr.com/photos/bankikoll/albums/72157660825924381

A Bánki Donát Kollégium falain belül évente megrendezésre kerül az Asztalitenisz kupa. Idén 2015. október 20-án a Podma Napok keretein belül hirdettük meg a versenyt, csak az itt lakók körében. Így szép számmal megjelentek a versenyezni vágyó kollégisták, hiszen 13 ember küzdött a győzelem megszerzéséért. Két külön csoportban indultak meg a küzdelmek, amelyen belül minden játékos játszott egymással. Végül minden csoportból 2 - 2 személy jutott tovább, és az elődöntők, illetve a döntő után kialakult a végső sorrend. A harmadik helyen Homonyik Tamás végzett, másodikként jómagam, Néder József Károly végeztem, míg a győzelmet Bodnáruk Imre szerezte meg.

A kupa csoportmérkőzései után Balogh József kollégiumigazgató Úr, és Koppány György kollégiumi portás bemutató játékában gyönyörködhettek a nagyteremben megjelent kollégisták, hiszen mindketten versenyszerűen űzik az asztalitenisz sportot.

Néder József Károly (Bánki Donát Kollégium, TKollHÖK elnök)