Szintvacsora a Bánkiban - beszámoló

Beküldve: 2016. febr. 12., péntek, 10.10.00 CET (405 napja)
2016-02-08
Bánki Donát Tagkollégium
flickr.com/photos/bankikoll/albums/72157664425279381

A félévek első tanítási napjáról általában a bús beletörődés jut az emberek eszébe. Főleg, ha egyetemistákról beszélünk, akik a vizsgaidőszak végeztével belevetették magukat a bulizásba, és ezt az állapotot máris nagyon hiányolják. Mi azonban a Bánki Donát Kollégium 2. emeletén úgy döntöttünk: nem foglalkozunk a szomorúsággal, és egy kiadós szintvacsival köszöntjük a tavaszi félévet! Ennek érdekében, a TKollHÖK anyagi támogatásával bevásároltunk mindenféle alapanyagot, majd közösen elkészítettük a lakomát. A főfogás skót tojás volt, ami egy roppant egyszerű, mégis nagyszerű étel. Mellé sült krumplit fogyasztottunk, majd hideg sörrel és házi pálinkával öblítettük le a finom falatokat. A hangulat kiváló volt, éhesen, szomjasan és búsan senki nem távozott a konyhától. Reméljük, az egész félév ilyen vidáman telik majd számunkra!