FEKOSZ-KVK a Bánki D. Kollégiumban - beszámoló

Beküldve: 2016. febr. 26., péntek, 10.00.00 CET (601 napja)
2016-02-17
Bánki Donát Tagkollégium
flickr.com/photos/osszkoll/albums/72157662776821673

A Felsőoktatási Kollégiumok Országos Szövetsége 2016. február 17-én tartotta idei első rendezvényét, a Kollégiumi Vezetők Kollégiumát az Óbudai Egyetem Bánki Donát Kollégiumában. A szakmai tanácskozás első részében dr. Fekete Zsolt tartott előadást a felsőoktatási kollégiumok Oktatási Hivatalban történő regisztrációjáról, valamint az előírt követelmények betartasáról, illetve annak ellenőrzéséről. Az ebédet és a kávészünetet követően a résztvevők, a 87/2015. Kormányrendelet 3. mellékletében előírt alapszolgáltatások kapcsán felmerülő problémákról beszélgettek, és igyekeztek megoldási javaslatokat találni azok megszüntetésére. A nap végén az összegzésben elhangzott, hogy egy folyamat elindult csak rajtunk múlik, hogy ezen az úton meddig jutunk.

Az esemény meghívója

A 2. napirendi ponthoz felhasznált anyag, előzmény