TKoll HÖK elnöki pályázati kiírások

Beküldve: 2016. márc. 1., kedd, 13.00.00 CET (447 napja)
Jelentkezési határidő:
2016. márc. 16., szerda, 14.00.00 CET

Az Óbudai Egyetem Hallgatói Önkormányzat Kollégiumi Választásokat Felügyelő Bizottsága pályázatot hirdet a következő közéleti posztokra:

A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó:

• nevét;
  • neptun kódját;
  • évfolyamát és szakát;
  • elérhetőségeit (e-mail cím, mobiltelefon);
  • rövid önéletrajzát;
  • tervei, célkitűzései rövid, legfeljebb egyoldalas összefoglalását, nyilatkozatát miszerint a közügyek gyakorlásától jogerősen eltiltva nincsen;
  • nyilatkozatát, hogy fegyelmi büntetés hatálya alatt áll-e, ha igen, a fegyelmi határozatban megjelölt vétség megnevezését, valamint a fegyelmi határozat iktatási számát;
  • hozzájárulását a felsorolt adatoknak a választások időtartama alatti nyilvánosságra hozatalához.

Pályázhatnak: Az egyetem beiratkozott olyan hallgatói, akik az adott kollégiumban a tisztújító választás napján kollégiumi hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek. (Tehát az adott kollégiumban meghirdetett posztra ugyanezen kollégium lakói pályázhatnak.)

A pályázatok leadási határideje és helye: 2016. március 16. 14:00, Óbudai Egyetem EHÖK iroda (1032 Budapest, Kiscelli u. 78-80. alagsor)

A pályázatokat nyomtatott formában, kettő példányban, aláírással ellátva fogadjuk el. Határidőn túli pályázatokat nem áll módunkban elfogadni.

Budapest, 2016.02.29.

Schmiedt Péter EHÖK kollégiumi alelnök