Nőnapi teaház a Hotel@-ban

Beküldve: 2016. márc. 11., péntek, 09.30.00 CET (529 napja)
2016-03-08
Hotel@BMF Diákotthon
flickr.com/photos/kukackoli/sets/72157651028432000

Március 8. a Hölgyek napja a Nemzetközi Nőnapnak hála, ilyenkor a szokásosnál is jobban odafigyelünk és próbáljuk úgy alakítani a napot, hogy az nekik kedvezzen.

Nem történt ez máshogy a Hotel@BMF Diákotthonban sem, egésznap folytak az előkészületek és talán sejtették is a lányok, hogy meglepetésben fognak részesülni a hagyományoknak megfelelően, mert estére Nőnapi Teaházat hirdettünk. Az esti órákban, amikor már a szervezők előkészítették a helyszínt, kezdődhetett a virágosztás. Diákotthonunk hallgató hölgyei egy-egy szál lufi virágot kaptak, mely reméljük kicsivel tovább tart, mint természetes társaik. Miután minden lányhoz eljutottak a virágok nyitott az első emeleti társalgó a Kukac-Koliban. A vendégeink helyet foglaltak és baráti beszélgetések szökkentek szárba, ahogy az lenni szokott. Ismét finom italokat kóstolhattunk, amit a tagkollégium igazgató Novák János készített el a kollégisták részére, saját receptúrája alapján. Az estét ismét nagy érdeklődés övezte, körülbelül 60 fő lehetett az első emeleti társalgóban és előtte.

Szjuka Gábor

DKollHÖK elnök