Hallgatói elégedettségmérés az Óbudai Egyetem Kollégiumaiban

Beküldve: 2016. ápr. 21., csütörtök, 13.10.00 CEST (336 napja)
2016. ápr. 25., hétfő, 09.00.00 CEST – 2016. ápr. 29., péntek, 12.00.00 CEST

Tisztelt Kollégisták!

A kollégiumi szolgáltatások minősége, a közösségi élet színvonala, és az életkörülmények, illetve a komfortérzet javításának érdekében hallgatói elégedettségmérést végzünk minden tagkollégiumi helyszínen. Hasonlóan a korábbi tanévekben elvégzett felmérésekhez a mostani is elektronikus alapú lesz.

Az elégedettségmérés menete:

• Tagkollégiumonként kiosztásra kerülnek az adott helyszínhez tartozó jelszavak. Egy ember egy jelszót kap.
  • A jelszavak kiosztását az adott tagkollégium vezetése (igazgató, kollégiumi tanár, TKollHÖK) szervezi meg.
  • A papíron kapott jelszó felett szerepel a felmérés elérhetősége (http://felmeres.uni-obuda.hu/evasys/online/).
  • A megadott címen (http://felmeres.uni-obuda.hu/evasys/online/) a kapott jelszóval belépve tölthető ki a kérdőív.
  • A jelszó nem kötődik személyhez, a kitöltött felmérés beküldéséig használható, és az elküldés után inaktív lesz.
  • Kitöltés alatt nem végez mentést a szoftver, tehát az elküldés előtti bezárása esetén minden válasz törlődik. (Javasolt böngészők: Firefox, Chrome)

Az elégedettségmérés időütemezése:

• A jelszavak kiosztása: 2016. 04. 25-től folyamatosan történik.
  • A kérdőív elérhetősége: 2016. 04. 25. 09:00 órától - 04. 29. 12:00 óráig

A felmérés lezárását követően az egyes tagkollégiumok vezetői megkapják az adott tagkollégiumra vonatkozó statisztikát, amely alapján kiértékelhetik a tagkollégium helyzetét, adottságait, és a hallgatók véleménye alapján a legszükségesebbnek tartott fejlesztési területeket. Az eredményeket, javaslatokat a tagkollégiumok vezetői a Kollégiumi Tanács testülete előtt is ismertetni fogják, megvizsgálva a hallgatók szerint fejlesztésre szoruló kérdéskörökben a Kollégium és az Egyetem lehetőségeit. A hallgatói elégedettségmérés eredményéről a tagkollégiumok vezetői a soron következő - őszi – Közgyűlésén fognak teljes körű tájékoztatást adni a saját kollégistáiknak.

A pozitív szellemű, használható észrevételek lehetőséget nyújtanak a tagkollégiumok szolgáltatási színvonalának, és a hallgatók életkörülményeinek javításához.

Az Óbudai Egyetem Kollégiumának vezetése nevében köszönjük a fejlődés érdekében, a válaszokkal nyújtott segítségét!

Tisztelettel:

Balogh József s.k.