XXXI. 5vös 5km futóverseny

Beküldve: 2016. szept. 14., szerda, 13.30.00 CEST (282 napja)
XXXI. 5vös 5km futóverseny
2016. szept. 20., kedd, 17.05.00 CEST
Budapest XI. ker. Pázmány Péter sétány (ELTE Lágymányosi tömb, Duna felőli parkoló)

Az Eötvös Loránd által 1898-ban alapított Budapesti Egyetemi Atlétika Club kezdeményezésére és az ELTE sportiroda támogatásával, Budapest egyik legnagyobb hagyományokkal rendelkező egyetemi sporteseményének szervezésében adományokat gyűjtünk a Bethesda Gyermekkórház alapítványa számára.
Adakozni lehet a Jótékonysági Egészségsétán való részvétellel, amelyet elsősorban az egyetemi vezetők, oktatók, kutatók és dolgozók számára indítunk útjára.
A javasolt minimális támogatás 2.000 Ft, ami teljes egészében a Bethesda Kórház Alapítvány kap meg.A Jótékonysági Egészségsétán 1 km-t kell teljesíteni, kényelmes tempóban sétálva. A séta az 5vös5-tel azonos rajtkapuból, a futás után 1 perccel (17:06-kor) indul a Pázmány Péter sétány 1/A és 1/C épületek közötti területről. A Magyar Tudósok körútján haladva az MTA, az ELTE és a BME épületei között halad, és kb. 12-14 perc alatt ér vissza a célkapuhoz.
Jelentkezni a http://eotvos5.elte.hu honlapon lehet a Nevezek a Jótékonysági Egészségsétára! gomb megnyomásával és a nevező nevének megadásával.
Az indulók saját névre kiállított rajtszámot kapnak Jótékonysági Egészségséta felirattal, ami egyben emlék is a közös mozgásról. A rajtcsomagok 14:00 órától vehetők át a helyszínen.

További információ:
Jótékonysági Egészségséta kiírás