IT Evulúciója című kiállítás bemutató rendezvénye

Beküldve: 2017. febr. 16., csütörtök, 09.20.00 CET (102 napja)
2017. febr. 23., csütörtök, 16.00.00 CET
Óbudai Egyetem - 1034 Budapest, Bécsi út 96/B, Neumann János Informatikai Kar, aula

A múlt és a jelen találkozását bemutató előadást és tárlatvezetést Dr. Kutor László az Óbudai Egyetem (ÓE) címzetes egyetemi tanára által élvezhetjük, aki a szekciónk rendezvényein már több alaklommal tartott érdekes, gondolatébresztő előadásokat. A bemutatott, legizgalmasabb sokszor iparművészeti minőségű tárgyakat, a hozzájuk kapcsolódó történeteket, érdekességeket, a kiállítás megálmodója, létrehozója a tőle megszokott igényességgel tárja elénk. Külön szerencse, hogy a technikatörténet tárgyait az ÓE támogatásával a Neumann János Informatika Kar (NIK) aulájában állíthatta ki, ahol a jövő mérnökei tanulnak. Minden tagtársat és érdeklődőt szívesen látunk!