Kulturális pályázati kiírás

Beküldve: 2017. márc. 3., péntek, 10.00.00 CET (230 napja)
Kulturális pályázati kiírás
Hotel@BMF Diákotthon (1084 Budapest, Tavaszmező u.7-13.)

Az Óbudai Egyetem Kultúrális Támogatásokat Elbíráló Bizottsága pályázatot hirdet a 2016/17. tanév II. félévében kultúrális támogatás elnyerésére.

A pályázat tárgya: Jelen pályázati konstrukció esetében az alábbiak beszerzésére lehet pályázni: eszközök (rendezvényhez szükséges kellékek), hangszerek, nevezési díjak, terembérleti díjak, belépők (múzeum, színház, kiállítás, stb.), díjak (érmék, kupák, oklevelek), reprezentációs tárgyak (rendezvény pólók, pulóverek stb.), utazási és szállás költségek támogatására.

Pályázatot nyújthat be: Hallgatói öntevékeny csoportok, körök, közösségek nevében az a hallgató, aki az Egyetemmel aktív hallgatói jogviszonyban áll.

Pályázat beadás határideje: 2017. március 16. (csütörtök) 12 óra.

A pályázat beadásának helye: Hotel@BMF Diákotthon (1084 Budapest, Tavaszmező u.7-13.).

Pályázat elbírálásának határideje: 2017. március 20-21.

További információk a mellékelt dokumentumban.