Sportpályázati kiírás

Beküldve: 2017. márc. 6., hétfő, 13.00.00 CET (49 napja)
Sportpályázati kiírás

Az Óbudai Egyetem Sport Támogatásokat Elbíráló Bizottsága pályázatot hirdet a 2016/17. tanév II. félévében sporttámogatás elnyerésére.

A pályázat tárgya: Jelen pályázati konstrukció esetében az alábbiak beszerzésére lehet pályázni: sportfelszerelések (mezek, védőfelszerelések, stb.), sporteszközök (labdák, ütők, stb.), nevezési díjak, sportpálya bérleti díjak, sporteszközök bérlése (kerékpár, sárkányhajó, stb.), díjak (érmék, kupák, oklevelek), reprezentációs tárgyak (rendezvény pólók, pulóverek stb.), utazási és szállás költségek támogatására.

Pályázatot nyújthat be: Hallgatói öntevékeny csoportok, körök, közösségek nevében az a hallgató, aki az Egyetemmel aktív hallgatói jogviszonyban áll.

Pályázat beadás határideje: 2017. március 20. (hétfő) 12 óra.

A pályázat beadásának helye: ÓE 1034 Budapest, Bécsi u. 96/b – BA 1.23.-as iroda (Schmiedt Péter).

Pályázat elbírálásának határideje: 2017. március 22.

További információk a mellékelt dokumentumban.