Kollégiumi jelentkezés és felvételi eljárás a 2017/18-as tanévre, az Óbudai Egyetem jelenlegi hallgatói részére

Beküldve: 2017. máj. 4., csütörtök, 10.30.00 CEST (83 napja)
Felsős kollégiumi felvételi a 2017/18-as tanévre

Kollégiumi férőhelyre történő jelentkezés feltételei:

• A 2017/18-as tanévben aktív hallgatói jogviszony, valamint az aktuális képzésen legalább egy lezárt aktív félév az Óbudai Egyetemen.
  • Nincs megkötés a képzési formát, pénzügyi státuszt illetően.
  • Nem lehet a Kollégiummal (Óbudai Egyetemmel) szemben fennálló, lejárt esedékességű pénzügyi tartozás.
  • A képzés helyétől eltérő állandó lakcím.
  • Sikeres felvétel esetén, a teljes idejű képzésen (nappali), a pénzügyi státusznak megfelelő térítési díj fizetése.
  • Esti, levelező és távoktatásos képzésen résztvevő hallgató, csak költségtérítéses kollégiumi díj ellenében lakhat kollégiumi férőhelyen.

Jelentkezési időszak:

• 2017. május 15-én 08:00 órától - május 19-én 14:00 óráig

Jelentkezés módja:

• Az e-Szoctám ( eszoctam.hok.uni-obuda.hu ) oldalra történő belépés után a menüből ki kell választani a Kollégiumi jelentkezés menüpontot, majd ott a megfelelő időszakra kattintva kell leadni a kollégiumi jelentkezést. A kollégiumi jelentkezési űrlapon meg kell jelölni a kiválasztott kollégiumok sorrendjét. A sorrend kiválasztása után a Leadás lehetőségre kattintva lehet elküldeni a kollégiumi jelentkezést. A jelentkezés megtörténtéről mindenki azonnali e-mail értesítést kap.

ÓE közéleti igazolás - nyomtatvány

Közéleti igazolás:

• A nyomtatvány megnyitásához legalább a Microsoft Office 2003 kompatibilitási csomaggal frissített verziójára van szükség.
  • A közéleti igazolás leadási határideje: 2017. május 19. 14:00
  • Az igazolás leadásának helye budapesti telephely esetén: Bánki Donát Kollégium (1065, Bp., Podmaniczky u. 8.), 104-es iroda. Felelős személy: Füredi Dominik
  • Az igazolás leadásának helye székesfehérvári telephely esetén: Lébényi Pál Kollégium (8000, Szfv., Gyümölcs u. 10.), igazgatói iroda. Felelős személy: Schneider Tibor

Egyéb információ:

Akinek a februárban leadott pályázatához képest nagymértékben megváltozik a szociális helyzete, illetve valami oknál fogva akadályoztatva volt a rendszeres szociális ösztöndíj pályázat leadásában, az május 14-én 20:00 óráig a szoctam.info@hok.uni-obuda.hu e-mail címre jelezheti ezt, és a Hallgatói Önkormányzat lehetőséget biztosít a pályázat újbóli leadására.

A leadott pályázat után nem jár rendszeres szociális ösztöndíj, kizárólag a kollégiumi szociális pont számítására van lehetőség.