GDN beszámoló

Beküldve: 2017. máj. 25., csütörtök, 08.40.00 CEST (89 napja)
2017-05-19
Geo Kollégium

Május 19-én megrendezésre került a GEO Kollégium legnagyobb rendezvénye a GDN.

A programok 12 órától indultak.16 óráig különböző sportesemények, vetélkedők és egy főzőverseny zajlott le. Idén a leg népszerűbb a darts verseny volt, de a főzőversenye is szép számban részt vettek. Ezeken kívül volt még ping-pong, csocsó, kondi és sorverseny is. Aki persze nem nevezett egyikre sem szintén nem unatkozott, mert 17 óráig kipróbálhatta magát bárki a sörös rekesz építésben vagy a falmászásban. A főzőversenyen készült ételeket 16:30 kezdték el szétosztani a diákok között és a sok csapatnak köszönhetően illetve a remek ételeknek senki sem maradt éhesen. A focipályán közösen búcsúztunk el Csabina Zoltánnétól, aki a tanév végével 40 év matektanítás után nyugdíjba vonul. 18 órától elkezdődtek a futballmérkőzések. Először a lányok fociztak majd a tanárok a végzős diákok ellen. Ezután kezdődött a Saláta László Emlékbajnokság utolsó fordulója, ami nem kis meglepetéseket okozott. A mérkőzések után megtörtént az eredményhirdetés majd 22 órakor kezdetét vette az Aula Party.

A nap folyamán körülbelül 70-80 fő vett részt a programokon, az esti buliban közel 100-an búcsúztatták a szorgalmi időszakot. A vendégeknek nagyon tetszett az idei év újdonsága, hogy nem csak emlékekkel, hanem GDN-es emléktárgyakkal távozhattak az eseményről. A nap folyamán napszemüvegeket, öngyújtótat és sörnyitókat lehetett nyerni. A buli szó szerint kifulladásig ment, az utolsó emberek reggel 6 órakor távoztak.