A 2017/18-as tanévre meghirdetett felsős kollégiumi felvételi eljárás eredményei

Beküldve: 2017. júl. 17., hétfő, 14.00.00 CEST (66 napja)

Kedves Hallgatók!

Elnézéseteket kérjük a jelentős késedelemért, de végre megszületett a felsős kollégiumi felvételi eljárás eredménye. Sajnos Székesfehérváron és Budapesten is komoly problémák hátráltatták a felvételi bizottságok munkáját, mint például a Lébényi Pál Kollégium és a Terminus Hotel bezárása.

A fentiek alapján az említett két kollégium egyikébe sem vehettünk fel hallgatót, így a kollégiumi jelentkezésben megadott sorrendből ezek értelemszerűen kikerültek.

A határozatok Neptun-üzenetben és e-mail formájában is kiküldésre kerültek, a kialakult ponthatárok pedig lent olvashatóak.

A 2017-es, felsős felvételi ponthatárok kollégiumonként:
Bánki Donát Kollégium:37 pont és 0 koll. szocpont
Hotel@BMF Diákotthon:38 pont és 6 koll. szocpont
Kiss Árpád Kollégium:38 pont és 8 koll. szocpont
Óbudai Diákhotel:31 pont és 14 koll. szocpont

Azonos pontszám esetén a szociális pont rangsorol!

INFORMÁCIÓK:

Fellebbezési határidő: 2017. július 24. (hétfő), 10:00.

Kizárólag az elutasított jelentkezők fellebbezhetnek!

Fellebbezés módja: budapesti kollégium esetén a felveteli.bp@koll.uni-obuda.hu, székesfehérvári kollégium esetén a felveteli.szfv@koll.uni-obuda.hu címre küldött méltányossági kérelem.

A fellebbezés szükséges tartalma:

• név
  • Neptun-kód
  • az összes elfogadható kollégium neve (ha eltér a jelentkezésnél megjelölt sorrendtől)
  • rövid, méltányolható indok (legfeljebb 1000 karakter, a levél törzsében, esetleg doc, docx formátumban csatolva).

A felvettek számára a lemondási határidő: 2017. július 31., 12:00.

Lemondás módja: budapesti kollégium esetén a felveteli.bp@koll.uni-obuda.hu, székesfehérvári kollégium esetén a felveteli.szfv@koll.uni-obuda.hu címre küldött e-mail, melyben szerepel a Neptun-kód, név, kollégium neve, esetleg egy rövid indok, de a levélben mindenképp utaljon valami arra, hogy lemondásról van szó.

A fenti határidő után a szeptemberi díjat ki kell írnunk a hallgató számára.

A jelentkezésről lemaradók bármikor jelentkezhetnek a kollégiumi várólistára, budapesti kollégium esetén a felveteli.bp@koll.uni-obuda.hu, székesfehérvári kollégium esetén a felveteli.szfv@koll.uni-obuda.hu e-mail címen, de a várólistát csak a fellebbezések elbírálása után vesszük elő.

A NEPTUN-KÓD megadása minden levélben KÖTELEZŐ!