Kollégiumi felvételi eljárás az Egyetem leendő (gólya) hallgatói részére 2018-07-25

A 2018/19-es tanévre meghirdetett felsős kollégiumi felvételi eljárás eredményei

Beküldve: 2018. máj. 30., szerda, 17.00.00 CEST (168 napja)

Kedves Jelentkezők!

A felvételi döntés eredményét, határozatát minden jelentkező megkapta Neptun-üzenetként, valamint a Neptunban megadott e-mail címére.

A határozatok tartalmaznak minden szükséges további információt.

Az idei ponthatárok a következőképp alakultak:

A 2018-as, felsős felvételi ponthatárok kollégiumonként:
Bánki Donát Kollégium:34 pont és 22 koll. szocpont
Hotel@BMF Diákotthon:36 pont és 10 koll. szocpont
Kiss Árpád Kollégium:35 pont és 19 koll. szocpont
Óbudai Diákhotel:31 pont és 13 koll. szocpont
Geo Kollégium:14 pont és 0 koll. szocpont

Azonos pontszám esetén a szociális pont rangsorol!

INFORMÁCIÓK:

Fellebbezési határidő: 2018. június 6. (szerda), 10:00.

Kizárólag az elutasított jelentkezők fellebbezhetnek!

Fellebbezés módja: budapesti kollégium esetén a felveteli.bp@koll.uni-obuda.hu, székesfehérvári kollégium esetén a felveteli.szfv@koll.uni-obuda.hu címre küldött méltányossági kérelem.

A fellebbezés szükséges tartalma:

• név
  • Neptun-kód
  • az összes elfogadható kollégium neve (ha eltér a jelentkezésnél megjelölt sorrendtől)
  • rövid, méltányolható indok (legfeljebb 1000 karakter, a levél törzsében, esetleg doc, docx formátumban csatolva).

A felvettek számára a lemondási határidő: 2018. június 30., 12:00.

Lemondás módja: budapesti kollégium esetén a felveteli.bp@koll.uni-obuda.hu, székesfehérvári kollégium esetén a felveteli.szfv@koll.uni-obuda.hu címre küldött e-mail, melyben szerepel a Neptun-kód, név, kollégium neve, esetleg egy rövid indok, de a levélben mindenképp utaljon valami arra, hogy lemondásról van szó.

A fenti határidő után a szeptemberi díjat ki kell írnunk a hallgató számára.

A jelentkezésről lemaradók július 1-től jelentkezhetnek a kollégiumi várólistára, budapesti kollégium esetén a felveteli.bp@koll.uni-obuda.hu, székesfehérvári kollégium esetén a felveteli.szfv@koll.uni-obuda.hu e-mail címen, de a várólistát csak a fellebbezések elbírálása után vesszük elő.

A NEPTUN-KÓD megadása minden levélben KÖTELEZŐ!